*Já + blog!*

Nová Majitelka

17. ledna 2010 v 19:20 | Baby V
Táák Ahoj tento blog jsem si převzala minulá majitelka ne tento blog už moc času
neměla to je moc škoda tento blog je moc supr tak jsem si ho
převzala budu si o něho starat:)) tak za chvíli tady budu dávad článečky s vanessou
atd...zatíím ppa

i'm back" :))

17. listopadu 2009 v 11:54 | Baby V
ahojda.. chci se vám moc omluvit že jsem tědka moc nepřidávala new články, ale děsně mi blbne blog.cz!! a nejenom mi nejde předělat to menu, ale už ani moc nejdou přidávat články a fotky!! takže mi to prosím nemějte za zlý!! jinač jsem děsně nachřapaná - mám rýmu, kašel a bolí mě děsně v krku.. njn, ale to se dá dělat! takže prosím nezlobte se na mě!!

!!kdo se z AFFS se ještě nezapsal do kontroly, má už jenom pár dní.. takže to prosím neodkládejte!!

prosím poradte!!

3. listopadu 2009 v 19:38 | Baby V
prosím, už jsem sem psala jednou, ale ted už je to fakt nouzový!! neznáte někoho kdo dobře rozumí blogům?? já už fakt nevim co dál s tim menu..:( prosím poradte mi!! já už vůbec nevim co si počít!! kdyby jste aslspon někdo měl nějakou radu, návrh, nebo já nwm co..:D prosím kdžtak mi napište na ičko - 437942375 nebo e-mail van-hudgensova@email.cz! díky moc a prosím potadte, i málá pomoc se cení!! x)

btw.. už mě to neba!!

15. října 2009 v 14:54 | Baby V
ach nee! moc se vám všem omlouvám, ale připadám si jak, já nevim co!! za prvý píšu kvůli všem SBnkám, at to se mnou ještě chvilku vydržej, protže skoro vubec nestíhá - hodně školy a ještě k tomu tedka to blbý počasí.. za druhý vám píšu ze školy, jen tak narychlo protože mi doma vůbec nejde blog.cz'.. a za třetí se mi jako na potvoru smazalo uplně celý menu!! takže moc děkuju někomu, i když nevim jak je to možný! prostě si řikám jestli to má ještě cenu.. :(( tak já zas letim snad na to budu mit chvilku času!..

návštěvka.. :)

13. října 2009 v 16:20 | Baby V
Ahojda.. už dlouho jsem sem nepřidávala návštěvku tohoto blogu, tak tady je.. =*
Navstevnost za minuly tyden (5.10. 2009 - 11.10. 2009)

Pondeli: 25
Utery: 22
Streda: 32
Ctvrtek: 19
Patek: 28
Sobota: 32
Nedele: 36
Celkem: 194 - díky moc" :))

PS. jinak možná za nedlouho budu mít nový dessík, takže se máte na co těšit!! :D

NAROZKY!!

1. října 2009 v 23:57 | Baby V
ahojda i když moc nestíhám, jenom Vám chci oznámit, že mam dneska narozky.. joo.. už mi je 13!! uteklo to no.. ale co se dá dělat.. tak pp.. a mějte se hezky!!
PS. Affíkům se MOOC omlouvám že ted moc neobíhám, ale mam fakt dost fofr.. doufám že to chápete... x)

menší zděleníí.. :))

24. září 2009 v 14:55 | Baby V
Ahojte, jakpak se máte?? Já docela brý ikdyž jsem tedka docela zamilovaná a nevim, jestli mě od taky chce?!! :( Ale jinač si to taky užívám, atd.. =D Jinač se omlouvám, ale škola je čím dál težší a tak tu moc nejsem, mno.. ale snažím se! Tak mi to prosím odpusťte.. :)

PS. V celym článku máte písičku z Guality Pleasure (Masquerade), kterou budou asik všichni fanoušci Ash, ale i Van a atd. znát! Je skvělá.. a já jí prostě musim poslouchat pořád do kola!! PP.. Baby V' :**

prosím..pochopte to!

20. září 2009 v 20:42 | Baby V
Ahojte.. moc se omlouvám všem AFFíkům, ale prořád platí POLOHIATUSíK! a tak tu moc nejsem.. více here! Mno.. ale jinač bych vás chtěla poprosit o jednu věcičku.. potřebovala bych novou klikačku (asik s Van) protože ta moje stará mi nějak vypověděla a potřebovala bych někoho.. tak mi prosím písněte.. jinač děkuju mocky... with LOVE.. Baby V' :*

nee... :((

14. září 2009 v 19:43 | Baby V
čauky lidičky, srašně moc se vám omlouvám, ale za prvé mam takovýho mini zaracha, že můžu bejt na kompu jenom hodinku :/ a poto, to že jsem dneska nastavila dessík, ale ještě to není vůbec hotový tak se nedivtéé.. fakt moc sryy.. pp, a snad to shihnu zítraa.. :(

PS. SBnečka, jesli jsem v nějaký kontrole, atd. a neobíhám moc promintee.. já ted fakt vůbec nestíhám!! :((

zítra new dessík :))

12. září 2009 v 21:37 | Baby V
ahojda.. jenom píšu abyste věděli.. zítra tu bude nový dessík a taková polo-rekonstukce! ;) .. tak abyste se nedivily.. =D zatím se mějte.. pp.. :))

ouu nee... :DD

9. září 2009 v 21:09 | Baby V
Ouu nee.. lidičký.. zachraňte mě!! Zjetra jdu k zubaři!! :D Nee, já se tam i docela těšim protože nejdu skoro vůbec do school tak se mějte a já jdu asik ještě číst!! :DD

PS. Jinač SBnéčka sry moc, ale oběhnu Vás miláčci až zítraa! ;)

Polo HiaTuSík.. :)

6. září 2009 v 11:56 | Baby V
Ahojda lidičky.. nebudu to dlouho ptotahovat! Na blogís, mám už o hodně míň času než dříve - za prvý máme dost nabitej rozvrh a hold gympl, už se musím i učit a připravovat víc na hodiny! za další mám hodně skvělejch SBnek.. který mám všecky moc moc ráda.. takže dávám takovej PoloHiatus!! obíhat SBnka budu, ale né jako dřív - tak 2x týdně.. uvidím jak to budu stíhat a o článečky taky nepříjdete!! Takže prominte za všecko a snad to spolu nějak zvlánem!

NJN..

28. srpna 2009 v 20:24 | Baby V
PROMINTE MI MOC, ALE UŽ MUSÍM JÍT, TAKŽE NESTIHNU NASTAVIT DESS!! TAK SE NEDIVTE.. PROSÍM ODPUSŤTE MI TO.. :( PP... :-*

návštěvka'

27. srpna 2009 v 12:48 | Baby V
čauky.. tady máte navštěvku za minulý týden (17.8. 2009 - 23.8. 2009)!
Pondeli: 17
Utery: 56
Streda: 73
Ctvrtek: 103
Patek: 83
Sobota: 137
Nedele: 105

Celkem: 574!

oznámkoo"

23. srpna 2009 v 18:41 | Baby V
Ahojda lidičky.. dneska jsem tu jenom naskok, páč mě štípla vosa, udělalo se mi strašně špatně a ted už asi tři hodiny ležim v posleti a odpočívám, jenže mě všetcko pořád děsně bolí!! Jenom jestli jste si všimly, založila jsem new rubriky o Mill, Ash a Dem! Jinač Dem má ted super videokip, tak ho sem přidám a na ostatní se vrhnu až zejtra.. protože na to nemam dneska síly! :( Jinak PLSky.. klidně mi piště reklamky, že chcete abych se jukla na Váš blog, atd.. ale pLSky už mi nepište abych SBčila, už ted toho mám nad hlavu a včera mi psalo asik 9 lidí.. jinač si všiměte že mám na blogu napsaný nespřáteluju!!!! :-** pp.. a mějte se! já už si jdu zase lehnout!! :)

achjo...

21. srpna 2009 v 18:09 | Baby V
týjo.. já jsem ale šikulka - ani nevim jak, ale nějak jsem si vymazala celou návštěvku.. chjo .. lidi.. asi budu muset udělat uplně novou, tak se nedivte!' :(

Jinač PLSky.. hlásnetě mi TADÝÝÝ!!! :-**

sry za všechno!

21. srpna 2009 v 11:35 | Baby V
Čauky lidičky.. psala jsem že s tímto blogem končím a stěhuju se na jiný.. jenže se mi nabídla jedna holka že mi s tím bude pomáhat, ale to jsem netušila co se stane!! Z mého nového blogu který měl bejt jenom o Van, Ash, Mill a Dem.. si z toho uďála blog se všema celebritama a prostě mi ten blog nějak neseděl! proto jsem se rozhodla to tady celý do konce prázdnin zrekonstruovat a být tu pořád.. protože se mi po tomto blogu stýskalo!! Takže SBnka kdo mě nemá přepsanou tak si mě přepiště.. zůstávam na van-hudgensova!!!! M!ss tisdale se omlouvám, ale nesedí mi když jsme dvě adminky a neumíme si rozdělit práci a blogu, atd.. :( Jinak si věci stejně radši dělám sama, ale poctivě!! Sry že to tu píšu takhle dlouhý a omlouvám se za všechny ty věci za poslední týden!! x) Vaše Baby V!

změny na blogu!

18. srpna 2009 v 3:49 | Baby V
Takže, tady jsou změny které na svém blogu chystám! ♥♥♥

1) tento blogís přestěhuju na www.my-music-stars.blog.cz , který nebude jenom o Vanesse, ale o Vaness, Demi, Miley a Ashley! :)

2) tenhle blog si nechám, ale nebudu ho aktualizovat! je třeba možné, že se sem zas někdy vrátím! :D

3) svoje SBnka (AFFS) si nechám na svém novém blogu! :-*
 
 

Reklama