*Miley Cyrus!*

happy birthday Miley!!

23. listopadu 2009 v 17:27 | Baby V
ahojda.. určitě všichni víte, že Miley Cyrus má dneska narozky!! přeju jí všetcko NEJ!! ;)

Party in the USA - Official Videokpik (HD)

26. září 2009 v 19:08 | Baby V
Týjo ... novej videoklip Miley Cyrus s písničkou Party in the USA je tady!! :* Je fakt moooc superovej a Miley a spol si na něm dali opravdu záležet a strašně se jim poved! ;)
určitě moc doporučuju zkouknout! zdroj - Facebook! :)

Miley Cyrus "When I Look At You" Offical Movie Music Video

15. září 2009 v 11:28 | Baby V
Objevil se nový videoklip z filmu The Last Song, ve kterém hraje Miley! Písnička se jmenuje When I Look at You (Kdy se já podívám na tebe!) Je to trochu smutná, ale překrásná se super videoklipem! Není to nikde okopčenné a dávala jsem to dohromady sama! Tak prosím copy with icon'

Just stand up-Miley Cyrus,Beyonce,Rihanna,Leona Lewis,Pussycat Dolls

6. září 2009 v 14:06 | Baby V
Krásný videjko na kterym můžeme vidět společně s Miley.. taky Rihannu, Beyonce, Fergie, Pussy Cat Dolls a další! podle mě je videjko z nějaké akce, kde americké zpěvačky spívají song na podporu akce! Všiměte s Miley, která je tam podle mě nejmladší jaký to musí bejt skvělí mezi takovejma hvězdama!! Všem to moc slušelo a doporučuju tohle videjko skouknout! ;)
akorát je škoda, že tam neni i Vaness s Ash a Dem! :-*

narozeniny Mileyinýho taťky!

25. srpna 2009 v 11:46 | Baby V
Ahojda lidičky, takže dneska slaví narozeniny taťka Miley Cryus .. Billy Ray Cyrus! Je mu 48 let.. a já bych to do něj teda ani neřekla.. no takže snad budou pořádat nějakou rodinou oslavu s Miley a jejími sourozenci!! Takže Happy Birtday, Billy Rayy!!! ;)
PS. Ta poslední fotečka je krásnáá! :-*
zrojík.. osobnosti.cz - zrojík for you.. v menu!!
 
 

Reklama