*SOUTĚŽE!*

6.kolo .. SONP-VH"

4. září 2009 v 15:02 | Baby V
Čauky.. je tu další (předposlední) kolo SONP-Vanessy Hudgens' V minulém kole vypadla ivčak s Never Underestimate A Girl .. diplomek má v celym článku a hlasujte pro Váš oblíbenej song! :)

5.kolo SONP-VH!!

30. července 2009 v 10:48 | Baby V
ahojda.. tak už je tu konečně 5.kolo SONP-VH.. takže jinak minule vypadla KiKuSh s Drive.. pro kterou udělám diplomek až zítra.. protože dnes to moc nestíhám.. :( mno.. jinak dole máte anketku - tak hlasujte pro svoji oblíbenou písničku" :)

Teen choice 2009

6. července 2009 v 10:29 | Baby V
Na www.teenchoiceawards.com můžete hlasovat v následujícíhc kategoriích pro následující celebrity... Hlasovat můžete jednou za 24hodin...Pro hlasování se musíte zaregistrovat, ale stačí dát jenom e-mail a heslo... jinak tak můžete různě hlasovat.. já hlavně hlasovala pro Zaca, Vanessku a Miley! Tak jim prosim dejte jednou za den hlásek... oni si to zasloužej!! x)

4.kolo SNOP-VH!

19. června 2009 v 20:04 | Baby V
ahojdík, takže tu máme další (4.kolo) soutěže SONP-Vanessky Hudgens" Bohužel se musíme rozloučit s písničkama Drip Drop - se Šárikem, a s Amazed - Vany.. jsou to skvělí písničky, ale rozhodly jste to vy, no a já to už nějak neovlivnim! No tak v celim článku máte ty, co posloupili a diplomky přidám zejtra ráno.. x) Hodně štestí... jo a kdo chce můj hláseček? :)

mini-rychlovka

24. května 2009 v 13:30 | Baby V
Takže je tu taková mini rychlovka - doufám že se Vás zapojí co nejvíc...

Hojda
Jakpak je?
PLS hlásni TADIK"
Jak to vypadá? :D
Vyber koho na dipl - Miley, Ashley, Hannah?
Líbilo se to? - možná to někdy zopakuju! x)
Tak pp...

3.kolo SONP-VH!

19. května 2009 v 12:59 | Baby V
hoj, tak je tu další kolo Soutěže O Nej Písničku Vanessy Hudgens! Jinak v minulém kole vypadli lenisek a monisek, CoOL PriNcesS! - V celém článku můžete hlasovat pro Vaši oblíbenou písničku"

hlásínky + diplomek!

4. května 2009 v 18:01 | Baby V
hoj.... takže pls vyplň to tu a můžeš získat diplomek!

1. ahoj"
2. jakpak je?
3. prosí hlsuj pro mě TADY - PRO BABY V!...
4. kolikáté hlásečky?
5. co na dipl? - ASHLEY nebo MILEY?
6. mno.. tak zatim pp

SONP-VH, 1.kolo'

5. dubna 2009 v 11:44 | Baby V
ahojda, takže začalo 1.kolo SONP Vanessky Hudgens. Jsem ráda že se Vás přihlásilo docela hodně! Hlasovat můžete dole v anketce x)

SONP-VH (začátek)

27. března 2009 v 19:05 | Baby V
Ahojda, takže jsem se pozhodla zahájit dlouho připravovanou soutěž!!! Nese název "SONP-VH", což znamená Soutěž O Nej Písničku - Vanessy Hudgens! Přihlásit se může úplně každej s jakoukoliv písničkou od Vaness! Prosim Vás jenom o jedno: nesoutěžte s písničkama z HSM! I když je taky nazpívala, ale nejsou to její oficiální songy! V každém kole vypadne 1.písnička, ale záleží hlavně na tom kolik se Vás přihlásí - doufám že co nevíc! Na výběr jich máte docela dost - z 'V' a 'Identified' (pro ty co nevědí, jsou to 2 so'lová alba které zatim Van vydala)!

Stačí jenom do komentářů vyplnit:
1) Přezdívku
2) Název písničky, se kterou chceš bojovat! x)
3) blog nebo nějakej jinej kontakt na tebe!
 
 

Reklama